R
زیــتــون چــوب
زیتون چوب
زیتون چوب

زیتون چوب

 

گروه تولیدی صنایع چوب زیتون در سال 1381 فعالیت خود را تحت پوشش همزمان اداره صنایع و معادن شیراز و صنف درودگری با روندی رو به رشد آغاز نموده و در حال حاضر با خرید ماشین آلات پیشرفته روز دنیا و با در دست داشتن کادری مجرب، دلسوز و کارآمد مفتخریم یکی از پیشگامان این صنعت در عرصه خدمات برش PVC، وکیوم و CNC باشیم و این خدمات را با کیفیت مطلوب ارائه نماییم.

خط مشی زیتون چوب

خط مشی زیتون چوب

 

مجموعه زیتون چوب نگاه خود را به افزایش کیفیت و تطابق کامل با نیاز و سلیقه و رضایتمندی مشتری معطوف داشته تا با گسترش آن امکان رضایت آنان را بیش از بیش فراهم نماید، تا با یاری خداوند به این هدف نیز نائل گردیم.

رفته رفته با تغییر ذائقه بازار و مشتریان و افزایش درخواست برای چوب طبیعی به دلیل روح و لطافت کار، تولید محصولات با چوب طبیعی در دستور کار مجموعه قرار گرفت. هم اکنون انواع درب ساختمان و درب کابینت با طرح های بسیار زیبا و چشم نواز از جنس چوب طبیعی تولید شده و در اختیار هموطنان خوش ذوق و با سلیقه قرار می‌گیرد.

رویکرد زیتون چوب

رویکرد زیتون چوب

 

هم گام با تغییر رویکرد بازار کابینت از طراحی های ساده و مدرن به سوی طراحی های هنری و کلاسیک، طراحان و مهندسین صنایع چوب زیتون بر آن شدند تا انواع قطعات مورد نیاز کابینت های کلاسیم نظیر سر ستون ها و درب های گل منبت را طراحی و با انواع روکش پی وی سی یا رنگ و پتینه دستی با بسته بندی جدید صادراتی تولید و تقدیم همکاران و مشتریان عزیز می‌نمایند.